Ви є тут

Яка пральна машина Вам потрібна

18.05.2020

Сьогодні складно уявити собі домашній побут без такої помічниці, як пральна машина та іншої побутової техніки. Але на ринку з’являється все більше моделей, розібратися в яких простій домогосподарці буває не просто. Перерахуємо найважливіші параметри, на які треба звернути увагу в першу чергу.

Габарити

Важливо враховувати не тільки те, щоб сама техніка вписалась в доступний простір, але й треба продумати завчасно, які об’єми білизни ви будете частіше прати. Зазвичай на пральних машинах пишуть кількість кілограм, яку максимально можна в неї завантажити. Для нормальної роботи техніки дуже важливо не перевантажувати її в процесі експлуатації.

А по розмірам машинки можуть бути вузькими, широкими, компактними та навіть супервузькими. Якщо у вас у ванній або на кухні дуже обмежений простір для встановлення такої техніки, то придбати ви зможете тільки таку, яка там поміститься.

Тип загрузки

Має величезне значення під час експлуатації пральної машини. Існує два типи загрузки – фронтальний та вертикальний. І відрізняються вони не тільки тим, куди ви завантажуєте білизну, але й такими параметрами:

  1. Фронтальний – більш популярна модель, представлена широким діапазоном вибору та більш низькою вартістю. Але підходять вони тільки для просторих приміщень, де є місце для відкритих дверцят. В даному випадку відмічається тільки один недолік – при найменшому пошкодженні ущільнювача від люку, вода під час прання почне протікати на підлогу.
  2. Вертикальний – більш компактні моделі, вузькі та не потребують багато місця поблизу. Зручні в користуванні, оскільки в процесі прання можна легко закинути додаткові речі. Вам не доведеться нахилятися. З мінусів відмічають тільки те, що їх поверхню не вдасться використати як тумбочку.

Різновиди машинок

На сьогодні промисловість пропонує людям скористатися такими типами пральних машин:

  • автоматичні;
  • напівавтоматичні;
  • сумісні з сушкою;
  • окремі сушильні апарати;
  • центрифуги – потрібні тільки для додаткового віджимання мокрих речей.

Але популярність завоювали повністю автоматичні варіанти, які не потребують додаткових маніпуляцій. Якщо ж є фінансова можливість, то люди також надають перевагу тим моделям, в яких є вбудована функція сушки білизни, оскільки натиснувши лиш одну кнопку в результаті ви отримуєте вже чисті та просушені речі. І тільки низький сімейний бюджет може примусити вас віддати перевагу більш дешевим моделям.

Також в багатьох пральних машинах передбачені і різні додаткові функції, які значно підвищують ціну техніки, але не завжди потрібні в щоденному користуванні. Тому завчасно добре продумайте, що саме вам потрібно.