Ви є тут

Вибір роутеру для дому

17.06.2020
Вибір роутеру для дому

Справжнім путівником у світ Інтернету стане домашній роутер. Поступово прості моделі виробники стали наповнювати кращим чином, збільшуючи діапазон їх функціональних можливостей. Багата колекція девайсів приємно радує. Особливою популярністю користується Xiaomi Mi WiFi Router 4A, через свою інноваційність, якість та вартість.

Параметри вибору

1. Антени, їх потужність і захист, частота роботи Wi-Fi.

2. Вбудований носій пам'яті, стандарти, максимальний показник швидкості.

3. Установка пристрою. Вона стаціонарна, пристрій знаходиться на одному місці, тим не менш, забезпечує бездротовим доступом до інтернету конкретну ділянку.

4. Стиль і розмір. Прості і в той же час елегантні аксесуари користуються особливою популярністю. Їх розмір повинен бути компактним. Звертайте увагу на якість і матеріал виготовлення корпусу. Ідеально впишеться в будь-який інтер'єр білий маршрутизатор.

Варто окремо відзначити, що Xiaomi Mi WiFi Router 4A відповідає всім вище перерахованим параметрам. Пристрій здатний забезпечити високошвидкісним інтернетом велику сім'ю. Доступними стануть різні гаджети, смартфони, телевізор з Смарт-ТВ, планшети, ноутбуки і комп'ютери. За допомогою цього пристрою всі мешканці залишаться задоволеними. Часто недорогий, але функціональний роутер використовують не тільки для домашніх цілей, але і для офісів і кафе, ресторанів, наприклад. Дана модель зможе задовольнити всі ваші вимоги.

Батьківський контроль

1

Присутність цієї функції дозволяє батькам заборонити скачування деяких файлів, закрити доступ до небажаних сайтів. Ця функція дає можливість контролювати час перебування в мережі, є можливість ставити діапазон тривалості роботи. Таким чином, дитина оптимізує власний час, проводить його з максимальною користю.

Деякі маршрутизатори дозволяють задавати швидкість інтернету. Все залежить від поставленого завдання (пошук інформації, або скачування). Досить часто цю функцію практикують на фірмах, в офісах. Метою є оптимізація часу співробітників. Адже в тому випадку, коли роутер забороняє доступ до соціальних мереж, наприклад, співробітник менше відволікається від своїх функціональних обов'язків.

Синхронізація з «розумними» пристроями

Якісний маршрутизатор забезпечить безперебійне функціонування всіх гаджетів, при цьому бездротове інтернет-з'єднання буде підтримуватися на високому рівні.

Роутер має можливість синхронізувати всі девайси, при цьому користувачеві не обов'язково кожен раз вводити пароль, адже система забезпечує автоматичний процес підключення до всесвітньої павутини Інтернету.

Купівля пристроїв

Щоб придбати надійний і недорогий роутер, важливо враховувати всі параметри вибору. Крім цього вагоме значення має виробник пристрою. Віддавайте перевагу тим компаніям, які надають гарантію, мають хорошу репутацію.

Інтернет-магазин «Comfy» дозволяє замовити обраний вами пристрій з будь-якої точки країни. Оплата здійснюється зручним для вас способом, є варіант самовивозу, або ж кур'єрською службою, Новою поштою.