Ви є тут

Елітний подарунок в пляшці

24.07.2020

Ситуації, коли треба вибрати дорогий красивий і універсальний подарунок, трапляються часто. І фаворитом в даному випадку стають коньяки. Адже цей напій частіше красиво запакований, відноситься до елітних і дорогих товарів і подобається дуже багатьом. Навіть піднести пляшечку справжнього французького напою в якості подяки буде гідним жестом.

Особливості подарунку

Але щоб не помилитися з подібною покупкою, потрібно хоч трохи розбиратися в тому, які коньяки бувають і на що звернути увагу в магазині. Так, професіонали запевняють, що коньяком може по праву вважатися тільки виноградний бренді, зроблений у Франції, та який має витримку не менше трьох років в правильних умовах.

Але не забувайте, що елітний дорогий справжній коньяк найчастіше і підробляють. Адже це вигідно. А щоб не нарватися на фальсифікат, варто віддавати перевагу тільки перевіреним маркам, світових брендів з впізнаваною упаковкою і етикеткою. А найважливіше – робити покупку в спеціалізованому магазині.

Щоб не помилитися з вибором, купувати коньяк в подарунок потрібно:

  • тільки якісний і справжній;
  • ціна напою повинна відповідати статусу того, кому ви його будете вручати;
  • хорошим рішенням стане придбання відразу готової упаковки, які часто пропонуються знаменитими брендами;
  • або віддати перевагу наборам з декількох напоїв, тоді ювіляр зможе спробувати різні виноградні букети;
  • доповнивши коньяк хорошим шоколадом, сигарами або букетом, можна створити гідну композицію.

І не варто боятися, що коньяки вручаються в подарунок тільки чоловікам. Жінкам, які мають високий статус, а також тим, що вийшли з молодого віку, також підходить в якості подарунку французький коньяк. Головне, щоб він був справжнім. Інакше незручності не уникнути.

Мягкая альтернатива

В идеале, перед тем, как дарить коньяк или другие спиртные напитки, желательно узнать у человека его вкусы и предпочтения. И если вам нужно сделать красивый и дорогой подарок, но коньяк в качестве презента не подходит, так как это женщина, не любящая крепкие напитки или какой-то другой случай, то можно остановить свой выбор на хорошем вине.

Такие бренды как Cremant (кремант), Asti, Cava и прочие, предлагают хороший выбор игристых вин. Это празднично, красиво, нарядно и понравится тем, кто категорически не употребляет крепких напитков. Вам останется только определиться с цветом – белый, розовый, красный. Первые два считаются более нежными и мягкими вкусовыми букетами, а последний более полезным для здоровья.

Поэтому, даже если вы не уверены в том, что преподнести в подарок, можно зайти в винный магазин и подобрать красивый элитный набор, с которым не стыдно прийти на праздник. А чтобы определиться с конкретным выбором, можно воспользоваться помощью сомелье, который всегда консультирует в специализированных магазинах.