Ви є тут

Як обрати фільтр-глечик для води?

14.09.2020

Здоров’я людини напряму залежить від того, що вона вживає. Вода - не виняток, тому дуже важливо кожного дня споживати чисту, фільтровану воду. У встановленні різноманітних складних фільтрів інколи немає потреби, тому найкращим вибором буде глечиковий фільтр для води. Це простий, легкий у користуванні та встановленні, недорогий пристрій, завдяки якому ви отримаєте чисту питну воду. Зручність фільтра-глечика полягає в тому, що його не потрібно під‘єднувати до електроенергії, його можна поставити у будь-якому місці у вашому домі, а також широкий асортимент на сучасному ринку дозволяє обрати саме той фільтр, який ідеально доповнить інтер’єр вашого приміщення.

Зовнішній вигляд 

Фільтри-глечики для води відрізняються від інших своїм зовнішнім виглядом. Оскільки їх не потрібно встановлювати, вони практично завжди знаходяться на видному місці. Саме тому є широкий асортимент фільтрів-глечиків, аби їх було легко підібрати до інтер’єру кухні чи іншого приміщення. Більшість виробників пропонує фільтри-глечики різних кольорів. 

Зазвичай їх виробляють з екологічно чистого та безпечного пластику. Основний корпус фільтру є прозорим, що дозволяє контролювати та регулювати кількість очищеної води.

Як працює фільтр-глечик для води?

Для того, щоб очистити воду, вам достатньо всього-на-всього наповнити глечик рідиною (для цього потрібно піднести його під злив, відкривши перед цим верхню кришку). Після цього поставте глечик на рівну поверхню. Вживати чисту воду слід після того, як вона перейде через фільтр. 

Такий фільтр-глечик здатний очистити воду від механічних, органічних та хімічних забруднень, а також від важких солей. Якщо ваша вода надто жорстка, то ви можете скористатися спеціальними картриджами, які вставляються у фільтр та ретельніше очищують воду.

На що варто звернути увагу при купівлі фільтра-глечика?

  • об’єм та розмір глечика. Обирайте той, який максимально задовільнить ваші потреби;
  • зовнішній вигляд, колір та матеріал, з якого виготовлений фільтр-глечик;
  • картридж у комплекті (при потребі можна придбати додатковий);
  • виробник, якість фільтру, співвідношення якості та ціни.

Де придбати фільтр-глечик для очищення води?

Є низка різноманітних магазинів, які пропонують широкий асортимент фільтрів для води. Проте одним із найкращих та перевірених є filter.ua. На сайті ви побачите безліч фільтрів для води, відповідної якості та ціни. Крім цього, вас приємно здивує асортимент магазину: ви точно оберете той, який ідеально доповнить інтер’єр вашого приміщення.