Ви є тут

Чорна п'ятниця у Stylus.ua

26.10.2020

В кінці листопада стартує найбільший розпродаж 2020 року — Чорна п'ятниця. Участь в акції візьмуть практично всі українські магазини, і більшість з них вже підтвердили це. Глобальний тотал сейл очікується ще і в інтернет-магазині техніки і електроніки stylus.ua. Розповідаємо, що можна буде купити на Black Friday у «Стилусі».

Black Friday: з США в Україну

Традиція проведення Чорної п'ятниці з'явилася в США. Там сезон масових знижок починається на наступний день після Дня подяки. Натовпи американців ломляться в магазини, приходять в торгові центри раніше, щоб встигнути придбати бажаний товар зі знижкою. В цей час в Америці починається сезон різдвяних розпродажів, і багато хто купує подарунки на новорічні свята, а також оновлюють побутову техніку.

Згодом і Україна перейняла досвід американців. Перша українська Чорна п'ятниця пройшла в 2013 році в одному з київських торговельних центрів. Розпродаж відбувся вночі, куди на подив прийшла велика кількість людей. З того часу Black Friday проводиться щорічно.

Спочатку Чорною п'ятницею поліцейські зі штату Філадельфія називали транспортний колапс, що спостерігався на дорогах в день розпродажу. Через величезні затори багато людей навіть кидали машини і йшли додому пішки. Але незабаром з'явилось більш позитивне трактування свята шопінгу. Назву Black Friday пов'язують з англійською ідіомою in the black, яка в бухгалтерії означає «позитивний баланс» або «вихід в плюс». «А до чого тут чорний колір?», — запитаєте ви. Справа в тому, що бухгалтери відзначали чорною ручкою прибуток, а оскільки в день розпродажу прибуток був величезний, то звідси і назва.

Що можна буде купити на Чорну п'ятницю?

Як показує практика, готуватися до події потрібно заздалегідь. Підготувати шопінг-лист, визначити бюджет, виділити час на похід по магазинах. Але в період пандемії радимо обмежитися онлайн-шопінгом і замовляти усі товари на сайті stylus.ua, де також очікується величезний цінопад.

У «Стилусі» до найочікуванішого розпродажу року готують величезні знижки — до -70%. Покупці зможуть вигідно купити на Чорну п'ятницю навушники, смарт-годинники, мультиварки, блендери, смартфони і іншу техніку та електроніку. У stylus.ua очікується зниження цін на товари найпопулярніших брендів: Apple, Xiaomi, Samsung, LG та інших. Головне — встигнути «схопити» свою знижку.

Коли старт Чорної п'ятниці?

Black Friday у «Стилусі» стартує в кінці листопада і може тривати кілька днів або тижнів. Пам'ятайте, що товари за найнижчими цінами розлітаються як гарячі пиріжки в перші секунди. Тому якщо хочете купити новий смартфон, то заздалегідь визначитеся з бажаним обсягом пам'яті, кількістю камер, процесором або відразу підберіть модель. Важливо розуміти, які характеристики для вас важливі, щоб не витрачати час потім.

Підписуйтесь на розсилку від stylus.ua, щоб першим отримати повідомлення про старт розпродажу.