Ви є тут

Як вибрати м'ясорубку: звертаємо увагу на критерії

30.11.2020

Підбираючи техніку для будинку, хочеться, відповідно, краще. Важливо знати, якими критеріями повинна володіти електром'ясорубка з реверсом. Знаючи, на що звертати увагу, ви зможете зробити правильний вибір.

Які бувають електром'ясорубки

Якщо розглядати показник обробки продуктів, то можна виділити такі види електром'ясорубок:

  • шнекові, в яких шнек обертається, м'ясо подається тим самим до ножа. Для домашнього використання це прекрасний варіант. Фарш в результаті не перетворюється в однорідну масу, а стає соковитим;
  • куттерні прилади характеризуються принципом роботи, як у міксера. Тобто вони не рубають, а перемелюють продукти до однорідного стану. Досить рідко використовуються на практиці.

Якщо розглядати показник функціональності електром'ясорубок, то виділяють класичний тип (без додаткових можливостей) і універсальні прилади. Останні електром'ясорубки відрізняються можливістю не тільки подрібнювати м'ясо, а й овочі. Завдяки таким приладам можна робити пюре, сік.

Критерії вибору

  1. Потужність пристрою, продуктивність. Необхідно враховувати, що для домашнього використання 1,5 кг / хвилину - норма, підійде для більшості клієнтів. Більше (2-2,5 кг / хвилину) це вже дуже хороший результат. Звертайте увагу на номінальну, пікову потужність.
  2. Матеріал ножів, насадок пристрою. Для цитрусових підходить пластик, а для всього іншого, звичайно ж, сталь.
  3. Шум пристрою. Якщо обрана вами електром'ясорубка характеризується високими показниками потужності, тоді прилад буде гучним. Показник шуму не повинен перевищувати 80 дБ.
  4. Кількість насадок. Більша їхня кількість дозволяє урізноманітнити страви, розкрити в повній мірі свої кулінарні здібності.
  5. Швидкість пристрою. Бажано вибирати хоча б дві швидкості, таким чином, ви не будете використовувати прилад на повній потужності.
  6. Користувачеві слід звертати увагу на захист двигуна від перегріву. Це продовжить термін служби електром'ясорубки.
  7. Вибір виробника. Краще віддавати перевагу перевіреним компаніям з хорошою репутацією. Завжди можна ознайомитися з відгуками реальних покупців, враховувати це при покупці приладу.

Хороший прилад, який ви будете регулярно використовувати, слід підбирати ретельно. Ознайомтеся з асортиментом, характеристиками, виробниками, це допоможе підібрати якісний прилад за доступною ціною.