Ви є тут

Кондиціонер для кухні-вітальні: чому функція фільтрації обов’язкова

12.01.2021
Кондиціонер для кухні-вітальні: чому функція фільтрації обов’язкова

Мода на кухні-вітальні набирає обертів. Але коли поєднують 2 різних за функціоналом приміщення в одне, потрібно подбати про комфортний мікроклімат для перебування у ньому. На перше місце ставлять потужну витяжку. Прилад дійсно прибирає запахи, які інакше розліталися б квартирою. А ось про кондиціонування забувають. 

Яку клімат-техніку вибрати та про ціну кондиціонера, ми запитали експертів магазину Eldorado.

Навіщо у кухні кондиціонер

І хоча мова йде про гостьовий варіант, у цьому приміщенні все ж господиня готує їжу. І підтримання комфортної температури, фільтрація просто необхідні для господарського приміщення.

Завдання кондиціонера на кухні:

  • Остуджувати розігріте повітря, тому як в приміщенні багато побутових приладів, що віддають тепло. Це духовка, варильна поверхня, електрочайник, кавоварка тощо. “Пристрої “Купер Хантер” працюють на основі складу фреону R32. Він має високу тепломісткість, тому відводить більшу кількість тепла у порівнянні з іншими складами”, — додали експерти з Eldorado.

  • Регулювати показник вологості. Опція “осушення” є в моделях різних виробників, вартість на них стартує від 4444 гривень за прилад марки ERGO.

  • Фільтрувати повітря — затримувати та виводити назовні частинки кіптяви, пилу, жиру. Хоч це здебільшого функція витяжки, але вона працює точково над плитою. У той час як кондиціонер вловлює мікрочастинки по периметру. Саме тому у кухню-вітальню купують потужніший кондиціонер, ніж належить за квадратурою. З режимом “Очищення повітря” кондиціонери коштують дорожче — від 6999 грн (акційна ціна на eldorado.ua на модель бренду Toshiba).

Немає сенсу орієнтуватися на безшумні блоки, бо через звуки приготування їжі та розмови гостей шуму лопаті буде майже нечутно. Куди важливіша опція провітрювання.

Фільтрація повітря у кухні за допомогою кондиціонера

Кондиціонер Cooper & Hunter https://eldorado.ua/air-conditioners/c1039064/producer=cooperhunter/ можна доповнити різними фільтрами на той випадок, якщо у приміщенні чисте повітря на 1 місці. А це якраз про нашу кухню-вітальню. На прикладі цього виробника й розглянемо варіанти фільтрації.

Фотокаталітичний фільтр ідеально бореться з неприємними запахами та очищає повітря, до того ж знищує шкідливі мікроорганізми. 

Активний вугільний фільтр поглинає дим, випаровування, їдкі запахи їжі та домашніх тварин. На цей фільтр нанесено шар активованого вугілля, що затримує молекули неприємних запахів. 

Фільтр з іонами срібла виконує роль стерилізатора та вбиває 99% бактерій та цвілі.

Ціни на кондиціонери бренду коливаються від 8040 до 39200 гривень в онлайн-магазині техніки. 

За замовчуванням в них встановлений тільки фільтр грубого очищення, описані вище фільтри можна докупити додатково.