Ви є тут

ТОП причин чому варто купити Apple AirPods

23.01.2021

Із розвитком сучасних технологій кожного року український ринок пропонує користувачам та поціновувачам якісної техніки новинки, які стають справжнім відкриттям.

Ще у вересні 2016 року компанія Apple представила свою сенсаційну новинку: безпровідні навушники AirPods. Вони відразу стали найбажанішою новинкою і до сих пір не втрачають своєї популярності, адже компанія оновлює та вдосконалює свій продукт. Самі ж розробники Apple говорять, що новенькі AirPods є не лише девайсом, а справжнім проривом у передачі та відтворенні звуку. Вже не потрібно витрачати безліч часу на розв’язування дротових навушників, адже вони не вимагають жодних настройок та налаштувань. Для підключення потрібно всього-на-всього дістати навушники з спеціального чохла та доторкнутися до них. За лічені секунди Apple AirPods готові функціонувати. Зауважимо, що чохол у Apple AirPods служить зарядним пристроєм для девайсу. Тому в будь-який момент ви можете підзарядити свій прилад, незалежно від вашого місця знаходження.

Це геніальний бездротовий ґаджет, який відкриває все більше нових можливостей для користувачів.

У чому унікальність Apple AirPods?

Apple AirPods оснащений новими датчиками, які здатні не лише розпізнавати моменти прослуховування музики, але й автоматично відтворювати та вимикати звук. Вони працюють лише тоді, коли їх необхідно використовувати користувачу. Вже не потрібно заходити в налаштування, кожного разу шукати девайс у Bluetooth, підключатися до приладу, вводити різноманітні паролі. Епл Еіродс самі здатні розпізнавати власника та ідеально відтворювати потрібний звук.

Зауважимо, що безпровідні навушники можуть підключитися до будь-якого ґаджету компанії Apple: будь це смартфон чи розумний годинник. Також у AirPods підтримується віртуальний помічник Siri, що значно полегшує пошуки потрібної інформації в смартфоні. Також новенький девайс може автоматично переключатися між декількома різними приладами, що також є дуже зручно.

Зовнішній вигляд безпровідних навушників

Зовнішній вигляд Apple AirPods заслуговує окремої уваги, адже цього оазу компанія вкотре здивувала світ оригінальним та стильним дизайном свого приладу. Навушники розроблено відповідно до будови людського вуха, що забезпечує комфорт та безпеку під час руху. На самих навушниках відсутні кнопки та перемикачі. Не менш інноваційним став чохол, який зберігає самі навушники, коли їх не використовує користувач. Чохол також служить підзарядкою для приладу. Його форма та компактність дозволяє носити навушники з собою за будь-якої потреби.

Характеристики AppleAirPods: чому слід придбати девайс?

Основні характеристики інноваційного приладу є причиною того, чому варто придбати новинку:

  • автоматичне налаштування девайсу;
  • автономність продуктивності: навушники працюють більше п’яти годин без додаткової зарядки;
  • чохол, який служить зарядним пристроєм, що дозволяє в будь-який момент підзарядити прилад;
  • можливість швидкої підзарядки;
  • відсутність проводів, оригінальний, стильний та зручний дизайн, який забпезчує легкість та комфорт у користуванні;
  • можливість за потреби використовувати лише один навушник;
  • форма навушника ідеально підходить анатомічній будові вуха, що не дозволяє йому випадати під час руху;
  • можливість підключитися до будь-якого пристрою компанії Apple.