Ви є тут

Як обрати жалюзі на кухню?

04.02.2021

Напевно, на кожній кухні частіше брудно, ніж чисто. Адже тут постійно щось готується й не завжди вдало. Різноманітні запахи вбираються ніби губкою у тканинні занавіски на вікнах. Для чистоти та позбавлення від неприємних запахів їх необхідно прати ледь не щодня. Тому, практичним вирішенням цієї проблеми буде придбання жалюзі. Про це й поговоримо у даній статті.

Чому жалюзі?

Насправді звичайні алюмінієві жалюзі на вікна чи рулонні штори - занавіски, які не так легко забруднити чи пошкодити. Тому, велика кількість домогосподарок з радістю замінюють тюлі та масивні звичайні штори на ці практичні віконні декорації.

Аби цей практичний різновид занавісок на вікнах прослужив вам не один рік, варто їх правильно підібрати:

  • Вертикальні жалюзі - чудово контролюють надходження світла у приміщення. Підходять під будь-який інтер’єр кухні й мають безліч дизайнерських варіантів;

  • Горизонтальні жалюзі - класичний варіант саме для кухонних приміщень. Популярність горизонтальних жалюзі на стільки висока, що підібрати їх можна на вікна будь-яких розмірів. Цей різновид не лише не пропускає світло, а й може контролювати температуру в приміщенні;

  • Рулонні штори - варіант саме з цим різновидом добре підходить для того, аби повністю контролювати надходження світла до кухні (чи іншої кімнати). Тканина використовується цупка, яку не так легко пошкодити.

Як тільки розібралися з різновидом, необхідно визначитися з матеріалом жалюзі. Рулонні бувають виключно з тканини, тут варто звернути увагу на синтетичність матеріалу та простоту у використанні (наприклад, протерти вологою губкою).

Вертикальні та горизонтальні жалюзі мають більший вибір матеріалу:

  • Дерев’яні (не псуються, красиві, але дорогі);

  • Алюмінієві (цупкі, довговічні, не дорогі);

  • Пластикові (економічний варіант, прості у використанні та догляді).

Де придбати

Сучасний ринок заповнений магазинами та інтернет-майданчиками, які займаються продажем жалюзі. Проте, не всі з них можуть похизуватися великим асортиментом, якісними матеріалами та приємними цінами.

Таким магазином є Jaluzi-service, який має дилерські точки майже у кожному місті України.

На відміну від інших, це український виробник якісних жалюзі та рулонних штор, які понад двадцять років знаходиться на ринку. За цей час Jaluzi-service заробили ідеальну репутацію, досягли великого успіху та продовжують радувати своїх клієнтів чудовою захисною продукцією.