Ви є тут

Найдорожчі віскі в світі

25.02.2021
Найдорожчі віскі в світі

Віскі — це один з найвідоміших і популярних алкогольних напоїв, який має шанувальників по всьому світу. Історія бурбону налічує не одну сотню років. За цей час з'явилося багато нових виробників цього благородного напою. Багато екземплярів в силу своєї унікальності або обмеженої кількості можуть коштувати дуже дорого. Ми підготували матеріал про найдорожчий віскі в світі, ціна на який може досягати десятки тисяч доларів.

Найбільш дорогі бренди віскі

Даний алкогольний напій щільно увійшов в життя цінителів високої якості. Віскі прийнято випивати в ресторані, на званій вечері, в невимушеній домашній обстановці. Щоб низька якість алкоголю не зіпсувала вам настрій, вибирати напої потрібно з розумом. Наш рейтинг містить напої з найбільшою ціною за пляшку. Можливо, ви вирішите спробувати найдорожчі в світі віскі.

Chivas Regal Royal Salute

Цей бренд шотландського віскі є еталоном якості і на слуху у багатьох. Продукт настоюється в обпалених бочках, має насичений темний відтінок. Приємний смак віддає солодкістю з легкими відгомонами горіха. Витримка — 50 років, а вартість одного екземпляру — 10 000 доларів.

Dalmore 50

Даний віскі є частиною лімітованої колекції. На думку багатьох сомельє, є одним з кращих алкогольних напоїв за всю історію. Продається в подарунковому сеті з дерева з елементами декору. За пляшечку 50-річної витримки доведеться віддати близько 11 000 доларів.

Macallan Lalique Crystal Decanter

Унікальна форма пляшки у формі флакона духів містить не менш унікальний продукт, який відрізняється чудовими смаковими якостями. Їх вдалося досягти завдяки авторським технологіям виготовлення і зберігання напою в бочках протягом 55 років. Вартість цього твору-12 500 доларів за пляшку.

Glenfiddich 1937

Ексклюзивний алкогольний напій, якому 77 років, по праву можна назвати одним з найдавніших у світі. Насичений темний колір з відтінками бурштину говорить про поважний вік віскі. У букеті присутні нотки:

  • какао;
  • груші;
  • ванілі.

Пляшка виглядає досить стримано. Продається алкоголь в дерев'яному футлярі за ціною близько 20 000 доларів.

The Macallan in Lalique

На думку експертів, це найдорожча пляшка віскі. Вартість її становить 460 000 доларів, і це не дивно, адже посудина була виготовлена в єдиному екземплярі. Віскі витриманий в дерев'яних бочках протягом 64 років. Очевидно, що ціна даного продукту була сформована за рахунок його ексклюзивності і неймовірних смакових якостей.

Віскі нового світу

Хоча американський віскі не присутній в рейтингу найдорожчих напоїв, це не означає, що він не користується популярністю. Навпаки, багато американських брендів високо цінуються по всьому світу. Ймовірно, скоро ми побачимо представників з США в подібному рейтингу, а може бути це буде найдорожче віскі в світі.

Найдорожча пляшка віскі

Існують такі напої, які коштують дорого не тільки через унікальний вміст, але й через ексклюзивний дизайн посудини. Звання найдорожчої пляшки віскі в світі належить шотландському напою Isabella-S Islay. Смакові якості продукту, безумовно, на висоті. Але тара - це щось більше. Графин зроблений з найчистішого кришталю і інкрустований тисячами діамантів і сотнями рубінів. А вкриває це творіння кришка із золота. Вартість цього унікального виробу — близько 6 млн доларів.

В Україні купити справжнє віскі від виробників можна в інтернет-магазині Гудвайн, який є відомим брендом серед імпортерів справжнього вишуканого алкоголю.