Ви є тут

Як вибрати шампунь для фарбованого волосся

17.03.2021

У кожної дівчини може з'явитися бажання змінити імідж. Кращий спосіб для цього - змінити колір волосся, поміняти зачіску. Кольорові зміни і оригінальність образів - це прекрасно, але від цього в більшій мірі страждають волосся. Для відновлення і збереження блискучих, м'яких і шовковистих локонів, необхідні шампуні для фарбованого волосся. Це спеціальний догляд, який допоможе зберегти здорове волосся навіть після фарбування.

Тип волосся

На вибір засобів для фарбованого волосся впливає їх тип і особливості.

  1. Жирний тип волосся. Пасма в такому випадку швидко плутаються, вимагають частого миття, їм не вистачає пишності. Орієнтиром при виборі є засоби для додання обсягу, шампунь з м'якою очищаючою основою. В такому випадку волосся стають «свіжими» без пошкодження пофарбованих пасом.

  2. Нормальний тип волосся. В цьому випадку потрібно орієнтуватися на засоби, у складі яких присутні компоненти для догляду. Шампунь повинен захищати пасма від швидкого вимивання пігменту.

  3. Сухий тип волосся. Шампунь для фарбованого сухого волосся повинен містити зволожуючі, а також поживні добавки. Засіб для догляду мінімізує негативні наслідки після фарбування, волосся буде виглядати таким же здоровим. Разом з шампунем варто звернути увагу на маски з інтенсивним живленням, які також подарують тривалу м'якість, гладкість волосся.

Поради по догляду за фарбованим волоссям

Здорове волосся - це цілісний результат. Не тільки фарбування може негативним чином вплинути на їх зовнішній вигляд і структуру. Неправильне харчування, помилки під час щоденного ритуалу укладання, неправильно підібрані засоби по догляду - це основні причини пошкодження волосся. Щоб повернути колишню красу, блиск і шовковистість, потрібно прислухатися до таких порад:

  • зменшити частоту застосування гарячого укладання. При створенні стильної зачіски, таким чином, не забувайте про використання термозахисних засобів;

  • живлення та зволоження локонів має колосальне значення;

  • підберіть серію догляду (бажано однієї марки) для отримання комплексного, більш вираженого ефекту.

Експерти радять після фарбування не мити волосся мінімум 2 дні, після цього використовувати якісні засоби, призначені для пофарбованих локонів.

Перед тим, як зробити вибір, найкраще ознайомитися з порадами експертів. В інтернет-магазині www.yves-rocher.ua зібрана багата колекція засобів, які дають волоссю необхідну дозу живлення.

Фарбоване волосся потребує особливого догляду. Спеціалізовані засоби допоможуть згладити поверхню волосся, повернуть їм колишній блиск і забезпечать стійкість пігменту.