Ви є тут

Інструкція Myle: як парити, як міняти картридж, як перезаправляти

26.03.2021
Инструкция Myle

Сплеск інтересу до американської підсистемі «Майлі» спровокував хвилю питань на тему експлуатації. Навіть незважаючи на те, що виробник максимально спростив використання девайсу, прагнення новачків розібратися в системі доставки нікотину викликає повагу. Адже сольовий нікотин - це не іграшки: речовина міцна і швидкозасвоювана, дозування серйозне (це особливість синтетичних солей), удар по горлу непомітний, отже зловити передозування нескладно. Тому почнемо з азів польоту підсистем:

 1. Затягування у Myle не слабке і не туге - щось середнє між сигаретною і кальянною. Початківці роблять помилку, роблячи різкі і подвійні затягування, тоді як для вейпінга треба виробити звичку затягуватися рівномірно, довго і плавно - в перебігу приблизно 4-7 секунд. Такий розмірений, вдумливий підхід подарує задоволення і вбереже вейпера від протікання рідини.
 2. Після затяжки треба витримати як мінімум п'ятисекундну паузу, щоб охолодити випарник і продовжити його термін служби.
 3. Утримувати пристрій теж треба правильно - злегка зміщуючи акумулятор вниз. Таким чином гніт рівномірно змочується, ємність не перевертається, жижа не проливається.
 4. Пальці не повинні закривати повітрозабірники, щоб тяга не погіршилася.
 5. Картридж не потрібно повністю спустошувати, якщо ви парите для насолоди. Присмаку гару легко запобігти, якщо замінити розхідник з мінімальним рівнем рідини на дні.

Як перезаправити Myle

З технічної точки зору підсистема «Майлі» - малопотужний пристрій, а випарник має більший опір. З такою технікою сумісні рідини з однаковими пропорціями пропиленгліколя і гліцерину (хоча можна пробувати і 60/40 PG / VG). Ароматичні добавки для сольового нікотину додають у великій концентрації.

Спеціально для користувачів, яким ніколи вникати в технології і рецептури самозамісів, виробник розробив преміальну рідину для фірмових підсистем. Жижа знаходиться в змінних одноразових картриджах, об'єднаних з випарником. Користуючись «одноразками», ви отримаєте відмінну вкусопередачу, найчистішу затяжку для моментального втамування нікотинового голоду.

Якщо купити картридж для Myle на офіційному сайті https://www.myle.ua/shop/pods-uk/, можна насолодитися значним діапазоном смаків:

 • манго;
 • бісквіт;
 • тютюн;
 • м'ята;
 • персик;
 • яблуко;
 • лимонад;
 • кавун і ін.

Перезаправка гранично проста:

 1. Зняти старий картридж Myle.
 2. Видалити гумові заглушки з верхньої та нижньої частини нового картриджа.
 3. Вставити в корпус пристрою до упору.
 4. У будь-який момент почати парування простим затягуванням.

Лайфхак: не викидайте гумові заглушки, їх можна надіти на картридж назад, якщо раптом захочеться змінити смак на новий.

Що буде, якщо перезаправити одноразову ємність

Виробник розробив одноразові картриджі для одноразового використання - тільки так можна гарантувати вищу якість продукції і приємні враження від вейпінга. Але допитливі б'ються над питанням, чи можна перезаправляти Myle кілька разів.

Виявляється, кустарний спосіб знайдений, тільки він не найзручніший і викличе великі труднощі у новачків. Ось що пропонують умільці для заправки картриджів Myle своїми замісами:

 • потрібно взяти гострий предмет і обережно підчепити пластикову кришечку з картриджа (основна складність полягає в тому, щоб не втратити цю мініатюрну деталь);
 • далі знайти під кришечкою ватяну платівку, яку теж треба акуратно витягнути і укласти на серветку для просушування;
 • далі інсуліновим шприцом рідину ввести в ємність картриджа менше мілілітра жижки;
 • повернути на місце вату, потім і заглушку з пластика;
 • струснути, почекати кілька хвилин;
 • спробувати парування після перезаправлення своїми руками.

З мінусів методу: смаки виходять не такі, як в фірмових картриджах, присутній ризик пошкодження резервуара або втрати дрібних деталей. Економія не завжди буває виправдана.

З огляду на ресурс готового картриджа з заводу на 240 затяжок, а також 4 порції в упаковці, можна розраховувати на 4-14 днів використання при помірному споживанні.