Ви є тут

Кавоварка та кавомашина: як обрати ідеальний пристрій?

22.04.2021
Кавоварка та кавомашина: як обрати ідеальний пристрій?

Більшість з нас не можуть і дня прожити без чашечки ароматної кави або капучіно. Але не завжди є час вранці готувати собі цей напій або бігти в найближчу кав'ярню. Для того щоб звільнити кілька дорогоцінних хвилин на початку дня, можна придбати кавомашину або кавоварку. У цій статті ви дізнаєтеся все про ці пристрої, правила вибору і де купити. 

Що краще? 

Деякі часто плутають поняття "кавоварка" та "кавомашина". По суті, вони виконують однакову основну функцію, але все ж мають відмінності. Наприклад, крапельна кавомашина - це пристрій, який всього за кілька хвилин приготує літр напою. А ось автоматична кавоварка може приготувати лише одну-дві чашки. 

Звичайно, якщо ви любите латте, капучино, подвійного еспрессо - вам напевно потрібна кавоварка. Але якщо ви можете обійтися і без цього, тоді кавоварка буде ідеальним придбанням. Та й за ціною вони істотно відрізняються. 

Види 

Сучасні кавоварки можна розділити на кілька видів: 

  • гейзерна (заварюється кілька чашок, готується під тиском пари); 

  • крапельна (використовується мелену каву, готує каву в великих обсягах); 

  • капсульна (напої готуються за допомогою спеціальних капсул); 

  • електрична турка. 

Також, відносно недавно з'явилися ручні портативні кавоварки, які за своїм дизайном нагадують термос. 

Кавомашини теж варто розділити на кілька видів, але вони більше відрізняються один від одного наявністю або відсутністю таких функцій: 

  • ручний або автоматичний капучинатор; 

  • резервуар для мелених зерен, цільних або капсул; 

  • обсяг резервуара для води; 

  • з сенсорним, кнопковим або механічним управлінням; 

  • можливості приготувати не тільки американо; 

  • система самоочищення.

Перед покупкою обов'язково врахуйте ці відмінності, прочитайте про функції, порівняйте ціни, перегляньте огляди, відгуки. 

Особливих правил вибору немає, адже все залежить від ваших бажань і бюджету. У магазинах побутової техніки можна знайти різні моделі, з повним "фаршем" і відповідної вартістю. 

Де купити? 

Якщо у вас немає бажання або часу ходити по магазинах - заходите на сайт Stylus. Це інтернет-платформа, в якій зібрані всі моделі кавоварок і кавових машин, а також іншої побутової техніки та електроніки. Завдяки зручному і простому інтерфейсу ви можете підібрати необхідний товар. 

Також, тут часто проходять круті акції, повідомляють першими про новинки в світі техніки, швидко доставляють і дають гарантію на весь товар.