Ви є тут

Вибираємо мийку для кухні від Franke™

09.06.2021

Кухня - це кімната, яку важливо облаштувати так, щоб господині було зручно в ній готувати і приймати гостей. Саме тому важливо підбирати кухонну техніку і аксесуари з урахуванням функціоналу та дизайну. Швейцарська компанія Franke пропонує великий вибір кухонних приладів для виконання будь-яких завдань. Особливе місце серед товарів Franke займають мийки. Виробник пропонує їх з різних матеріалів і з різними особливостями. Замовити якісну кухонну мийку Franke в Україні можна у офіційного дистриб'ютора компанії Franke-Partner на сайті https://franke-partner.com.ua/. Серед представленого асортименту ви неодмінно знайдете модель, яка ідеально підійде для вашої кухні.

Критерії вибору мийки

Щоб підібрати ідеальну мийку Франке, відштовхуйтесь від наступних критеріїв:

  • Планування кухні.
  • Параметри стільниці.
  • Загальний дизайн кухні.
  • Переважний колір кухні.
  • Частота готування у вашій родині.
  • Наявність або відсутність посудомийної машини.

Так ви зможете уникнути неприємностей на зразок того, що підібрана сантехніка може не підійти за розміром в заплановане місце або через невдалий розмір мийки (ширини, довжини, глибини) нею буде незручно користуватися. Якщо ви упустите з виду загальний дизайн кухні, то оформлення мийки може дисгармоніювати із загальним дизайном кухні.

Як підібрати мийку для кухні певного планування

Виділяють кілька основних планувань кухні:

  • лінійну;
  • кутову;
  • П-образну.

На лінійній кухні весь кухонний гарнітур розташовується вздовж однієї стіни. Для таких кухонь добре підійдуть квадратні, прямокутні, круглі, овальні мийки Franke. На великій кухні буде органічно виглядати мийка з однією або двома чашами або з крилом будь-якого розміру. Для маленьких кухонь рекомендуємо замовити вузьку мийку без крила або додаткової чаші, ідеально підійдуть округлі моделі.

Якщо у вас кутова або П-образна кухня (меблі розташовані уздовж двох або трьох стін відповідно), можна вибрати мийку будь-якого типу, в тому числі і трапецієподібну. Такий варіант найбільш практичний, якщо вихід каналізації розташований в кутку. Мийки в вигляді трапеції від Франке можуть мати одну або дві чаші, два крила. Така модель мийки буде ефективно використовувати місце в кутку, яке зазвичай задіюється мало.

Відзначимо й те, що компанія Franke пропонує великий вибір аксесуарів до сантехніки. А це означає, що простір під чашею можна буде використовувати максимально ефективно.