Ви є тут

Ідеальна блузка: як вибрати і правильно носити?

20.10.2021

Серйозна, романтична і модна - блузка універсальна і відмінно виглядає як в офісі, так і в вуличному стилі. А деякі прийоми зроблять використання цього предмета гардероба ще більш приємним.

Не всі блузки однакові. У модній індустрії існує безліч різних фасонів, від дуже класичних, майже строгих до розміру XXL, з рюшами або дуже довгими рукавами. Крім зовнішнього вигляду позачасової речі, вам також слід звернути увагу на свою фігуру. Це має вирішальне значення при виборі фасону блузки для конкретного випадку.

Правильний вибір моделі відповідно до фігури

Цей предмет гардероба доступний у всіх формах і з численними вирізами. Будь то оверсайз, комір з рюшами, комір типу «акула», індивідуальний крій або дуже довгий. Виберіть варіант, в якому ви будете почувати себе найбільш комфортно.

Великі розрізи особливо підходять жінкам, які можуть похвалитися великими стегнами. Однак з великими грудьми і широким вирізом це вже буде недоречно. Слід віддавати перевагу широкому, суворому крою. Дами з великими грудьми і стрункою статурою також можуть вибрати:

  • блузки без шнурівки з глибоким вирізом;
  • блузки з відкритими плечима;
  • вироби вільного крою з акцентом на плечах.

Приглушені тони допоможуть приховати недоліки фігури. Яскраві відтінки, навпаки, привернуть увагу.

Як уникнути плям поту на блузці?

Під пахвами швидко утворюються непривабливі і стійкі плями поту, особливо на щільно скроєних блузках. В аптеці є спеціальні подушечки для пахв, які можна прикріпити до рукава і які повинні допомогти.

Використовувати можна і прості гігієнічні серветки, вставлені під підкладку наряда в області пахв. Слід обрізати гігієнічні серветки до потрібного розміру перед використанням, щоб форму прокладки не було видно.

Зверніть увагу на деталі

Існує незліченна кількість моделей блузок. Іноді достатньо лише дрібних деталей, щоб образ став цікавішим, незважаючи на класичну модну річ. Зверніть увагу на моделі з рюшами, комір стійку або драпірування. Завжди вдасться підібрати декор, за допомогою якого можна буде доповнити образ.