Ви є тут

Як перевезти торт цілим і неушкодженим

22.10.2021

Ось і настав чарівний момент отримання готового торта в кондитерській. Але як довезти його цілим до місця проведення свята, аби дзеркальна глазур та кремові прикраси зберегли свій вигляд? Розповімо кілька секретів, які дадуть змогу транспортувати торти у Львові та будь-яких інших містах України!

Пакування торта

Перевозити торт без коробки не можна. Важливо купити таке пакування, яке б не торкалося поверхні десерту та його прикрас. Кондитери встановлюють торти на спеціальну підложку, яка не повинна ковзати в упаковці. Якщо везти частування доведеться громадським транспортом, варто помістити його в пластикову коробку, а потім у картонну. Вільне місце варто заповнити м’яким амортизувальним матеріалом.

Збираєтеся доставити солодкий подарунок власним авто? Достатньо однієї коробки, проте важливо встановити десерт на ідеально рівній поверхні. Це може бути підлога в салоні або пустий багажник (тільки в холодну пору року). Також торт може взяти на руки пасажир — така природна амортизація дасть змогу зберегти красу частування.

Транспортування торта влітку та взимку

За теплої погоди перевозити десерт можна лише в салоні авто. Увімкніть кондиціонер та поставте торт у місце, куди не потрапляють прямі сонячні промені. Боїтеся змерзнути дорогою? Тоді ваш вибір — термосумка достатніх розмірів. Попередньо всередину можна покласти акумулятори холоду, проте залишати їх там разом із тортом не варто.

Взимку десерт можна залишити в багажнику, але під коробкою обов’язково треба розмістити не рухомий килимок. Якщо десерт поїде в салоні, заздалегідь охолодіть його та не вмикайте обігрів. Такий температурний режим піде коржам та крему на користь. Якщо мова йде про торт із дзеркальним покриттям або фігурками з мастики, перед транспортуванням його варто трохи підморозити, адже такий декор швидко починає танути.

Після приїзду додому частування необхідно одразу перемістити до холодильника і зберігати там необхідний час. За пів години до сервірування торт необхідно дістати та розпакувати, аби він трохи нагрівся. Це зробить десерт ніжнішим, допоможе смаку розкритися повною мірою.

Як гарантовано зберегти красу та смак торта до свята?

Жодна з наведених рекомендацій не може гарантувати, що торт доїде до святкового столу цілим: дорогою трапляється різне. Проте, замовляючи десерт онлайн на mavkacake.com/torty, вберегти його ви все ж можете! Для цього достатньо скористатися послугами фірмової доставки за демократичними цінами. Досвідчений кур’єр, що пересувається на спеціально обладнаному авто, швидко привезе торт за будь-якою адресою у Львові. Водночас частування буде мати ідеальний вигляд, незважаючи на погоду за вікном.

Це можливо завдяки тому, що торти кондитерської Mavka мають виняткову якість та широкий асортимент: вони виробляються з найсвіжіших інгредієнтів та охолоджуються перед доставкою. Усередині ізотермічного авто десерти надійно фіксуються й у такому вигляді прибувають до замовника.

Подбайте про ідеальне свято з бездоганно гарним та смачним тортом!