Ви є тут

Поради щодо вибору косметичного дзеркала в ванну

23.10.2021

Цей виріб підбирають в кожну ванну кімнату. Адже саме дзеркало косметичне допомагає у догляді за собою. Складно уявити, як доглядати за бородою, або наносити макіяж, робити зачіску, наприклад, без нього. Щоб зробити правильний вибір, варто звернути увагу на наступні поради.

Якими можуть бути вироби

Можна виділити такі характеристики косметичного дзеркала:

  • одностороннє або двостороннє. Традиційно на одній стороні можна побачити себе в збільшеному масштабі, а з іншого боку - в реальному вигляді. Це хороша опція, щоб поправити макіяж або підправити форму брів. Варіантів дійсно багато, тому виріб користується такою популярністю;

  • найбільш безпечною і комфортною в використанні вважається якраз кругла форма. Саме її і вибирають для ванної кімнати. Присутність гострих кутів небажана, адже може чіпляти текстильні речі, наприклад, доставляти інші незручності.

Воно дійсно відрізняється від звичайного великого дзеркала в ванну, але також має безліч плюсів.

 

Види косметичних дзеркал у ванну кімнату

  1. Косметичне дзеркало зі збільшеним і реальним масштабом. Це двосторонній якраз виріб, який дозволяє в деталях розглянути окремі ділянки обличчя.

  2. Одностороннє косметичне дзеркало зі збільшеним масштабом. Для нормального зору збільшення в 3-5 разів є найбільш оптимальним варіантом.

  3. Наступний досить поширений останнім часом варіант - косметичне дзеркало з підсвічуванням. Завдяки цьому відображення виглядає чіткіше, ніяких тіней немає. Різниця в моделях і бюджеті. Дорожчі косметичні дзеркала відрізняються присутністю LED-лампи, які не нагріваються і забезпечують якісне освітлення. Бюджетні моделі - це вироби з лампами розжарювання. До їх недоліків відносять короткий термін служби і освітлення низької якості.

Крім того, що клієнту потрібно визначитися з видом виробу, не останню роль відіграє сама модель і її стиль. Враховуйте це, щоб виріб гармонізував із загальною картиною.

Поради при виборі: на що звертати увагу

Необхідно дивитися на покриття для дзеркал. Традиційний матеріал - металеве покриття з використанням хрому або срібла, алюмінію. Варто додати, що приблизна товщина покриття косметичного дзеркала становить 4-6 мм.

Косметичні дзеркала виготовляють з різних матеріалів, але найбільш надійним все ж вважається метал. Практичністю відрізняється поєднання нержавіючої сталі з хромонікелевим покриттям. Для ванної кімнати - це ідеальний варіант, адже характеризується стійкістю до ковзання по вологих поверхнях.

Де придбати якісне косметичне дзеркало в ванну

Компанія «Hansgrohe» пропонує ознайомитися з величезним асортиментом компанії. В каталозі є все для душу, душові системи, змішувачі, мийки, різна сантехніка, в тому числі і косметичні дзеркала. Виділяється даний виробник дизайном і бездоганною якістю, в чому зможе переконатися кожен. Тут продумано все до найдрібніших деталей, компанія дійсно турбується про комфорт клієнта.

В інтернет-магазині можна підібрати саме той виріб, який гармонійно впишеться у вашу ванну кімнату.