Ви є тут

Жіночі черевики на зиму: де придбати за доступною ціною?

01.11.2021
Жіночі черевики на зиму: де придбати за доступною ціною?

Із настанням холодної пори року важливо добре утеплитися. Зимове взуття є обов’язковим елементом гардеробу. Воно насамперед повинне бути зручним та теплим. На сучасному ринку є безліч різноманітних виробників жіночого одягу, які пропонують широкий асортимент зимового взуття. Тому пошуки ідеальної пари теплих чобітків займають немало часу та зусиль. Проте можна зекономити свій час, нерви та кошти і придбати стильні зимові черевики за доступною вартістю в Інтернет-магазині Rozetka. 

Важливо правильно вибрати зимове взуття. Пропонуємо ознайомитися з основними аспектами, які слід враховувати при покупці взуття.

На що зважати при виборі взуття?

Обираючи зимове взуття, варто пам’ятати, що воно повинне бути:

  •  теплим;
  •  водонепроникним;
  •  зручним;
  •  неслизьким;
  •  міцним;
  •  надійним;
  •  правильного розміру.

Якість взуття залежить від матеріалу, з якого воно виготовлене. Найбільш популярним та найкращим варіантом на зиму є взуття з натуральної шкіри. Шкіряне взуття є надзвичайно якісним та зручним, матеріал забезпечує циркуляцію повітря, відповідно унеможливлює потовиділення ноги. Проте вироби зі шкіри потребують ретельного та регулярного догляду спеціальними засобами, тоді таке взуття буде довговічним. Альтернативою шкіри є його замінник. Ззовні взуття з еко-шкіри практично нічим не відрізняється, проте його якість є значно меншою, відповідо термін експлуатації теж. Взуття з замінника є більш чутливим до агресивних умов навколишнього середовища, перепадів температури та морозу. Його перевагою є нижча вартість.

Також зручним варіантом є взуття з замші, проте цей матеріал підійде для сухої погоди та сильних морозів. Через вологу замша швидко втрачає свій первісний зовнішній вигляд і потребує регулярного догляду.

Не менш важливо зважати і на якість утеплення. Найкращим та найтеплішим варіантом на зиму є утеплення з натурального хутра. Старайтесь уникати штучного наповнення, оскільки воно погано зберігає тепло та провокує надмірне потіння стопи. 

Обираючи зимове взуття, звертайте увагу і на якість підошви. Вона не повинна бути слизькою, адже зимою слизьке взуття може призвести до падінь та травм. Вибирайте пару взуття з товстою та міцною підошвою з поліуретану або гуми. Такий матеріал забезпечує чудову термоізоляцію та зручну ходьбу у зимову пору року.

Тому, купуючи зимове взуття, важливо звертати увагу не лише на зовнішній вигляд черевиків, але і на внутрішні характеристики.

Черевики зима жіночі на Rozetka за низькою вартістю

Шукаєте теплі зимові черевики за доступною ціною? Завітайте на Rozetka та виберіть ідеальну пару, не переплачуючи. На сайті представлено широкий асортимент якісного та стильного зимового жіночого взуття. Окрім цього, Rozetka пропонує вигідні та зручні умови замовлення, швидку доставку в будь-яке місто України, низькі ціни, акції та консультацію за потреби. Зима близько, тому не зволікайте та вибирайте найкраще на Rozetka.