Ви є тут

Жіночий розумний годинник - ТОП-5

05.11.2021
Женские умные часы - ТОП-5

Смарт-годинник після моменту своєї появи набув популярності серед усіх верств населення. Крім цього, вони поширені не лише серед дітей та підлітків, а й у колі дорослих людей. Зокрема серед жіночої частини населення. Так одним з найкращих жіночих смарт-годин, які можна купити на https://eldorado.ua/smart-chasi/c1197093/, є наступні моделі.

1. XiaomiMi WatchLite

Придбати такий годинник можна у кількох відтінках. Зокрема, у синьому, чорному чи бежевому. Крім цього, годинник має знімний ремінець, оснащений прямокутним TFT-дисплеєм та системами GPS та ГЛОНАСС. Діагональ екрану становить 1,4 дюйма, а роздільна здатність 320х320 пікселів. Також гаджет має захист від вологи 5 атм. Серед функцій особливо варто виділити спроможність моніторингу сну. Купити такий смарт-годинник можна лише за 2 тис. грн.

2. Amazfit GTS2 mini

AMOLED-дисплей даних смарт-годин має діагональ 1,55 дюймів. Сам гаджет відрізняється елегантністю, а також має невеликі розміри та вагу. На жіночій руці маленький годинник виглядає дуже стильно і акуратно. Смарт годинник Амазфіт може бути рожевого або синьо-зеленого відтінку. Ще можна купити годинник у чорному виконанні. Є більше 70 спортрежимів, що відмінно підійде для активних дівчат.

3. Smarterra Smart LifeVega

Це доступний жіночий смарт-годинник, що відрізняється непоганим співвідношенням ціни і якості. Їхня вартість варіюється в межах 1000 грн. Через наявність на годиннику великих кристалів, гаджет напевно сподобається дівчатам підліткового віку. Ремінець виконаний з металу, TFT дисплей і має невеликі рамки. Серед функцій варто виділити крокомір, моніторинг пульсу та режиму сну, а також 4 режими тренування.

4. Samsung GalaxyWatch Active2

Завдяки круглому екрану і вузькому ремінцю цей годинник відмінно підходить жіночій аудиторії. Модель може мати два розміри – 40 чи 44 мм. Дисплей безрамковий, завдяки чому здається великим та об'ємним навіть незважаючи на компактний корпус. Щодо функцій, то гаджет має кілька спортивних програм, які запускаються в автоматичному режимі. Годинник сам визначає вид активності, після чого запускає відповідну програму.

5. HUAWEI WatchGT 2 Classic 42мм

Годинник може бути виконаний в декількох кольорах, але жінкам підійде виключно білий відтінок. Діагональ екрану гаджета складає 42 мм. У годиннику передбачено 15 тренувальних режимів, а також присутні системи GPS та ГЛОНАСС. Серед функцій варто відзначити моніторинг пульсу, сну та рівня стресу.