Ви є тут

Огляд Toyota Yaris 2021 року

29.12.2021
Обзор Toyota Yaris 2021 года

Транспортні засоби серії Toyota Yaris - це стильні гібридні хетчбеки, які показують чудові результати як при їзді містом, так і під час руху за ним. Автомобіль також відрізняється компактними розмірами, що позитивно впливає на його маневреність, а багате внутрішнє оснащення перетворить будь-яку поїздку на приємну подорож.

Якщо ви плануєте купити Toyota Yaris 2021 в Києві, зробити це можна в автосалоні Toyota City Plaza. Співробітники дилерського центру допоможуть вам з вибором комплектації та дадуть відповідь на будь-які питання, що стосуються цих автомобілів.

Загальна інформація про Toyota Yaris 2021 року

Вишуканий дизайн, низька витрата палива, зручне управління - це лише деякі з переваг, які мають машини серії Тойота Яріс. На окрему згадку заслуговує той факт, що хетчбеки є гібридами. Це забезпечує автомобілям додаткові переваги:

  • Акумулятор отримує заряд не тільки від роботи бензинового двигуна, а й під час гальмування або уповільнення за рахунок рекуперації кінетичної енергії.
  • Toyota Yaris 2021 не вимагають підключення до електромережі: просто сідайте за кермо і починайте рух, а акумуляторна батарея буде заряджатися в процесі їзди.
  • Під час інтенсивного руху містом автомобіль пересувається виключно з допомогою електротяги. Це пов'язано з частими прискореннями та гальмуваннями, від яких батарея постійно заряджається в процесі їзди.

Технічні характеристики Тойота Яріс 2021 року

Транспортні засоби серії Тойота Яріс мають такі параметри:

  • Потужність гібридної системи – 116 к.с.
  • Допустима швидкість їзди - 175 км/год.
  • Час розгону з місця до сотні - 9,7 с.
  • Споживання палива у комбінованому циклі їзди – близько 3,1 л на 100 км пробігу.

Toyota Yaris: вартість і як вона формується

Якщо вас цікавить ціна Yaris Тойота в Україні, актуальні розцінки слід уточнювати окремо. На вартість впливає безліч факторів, наприклад комплектація машини, а також кількість опціонального обладнання та аксесуарів, які ви захочете встановити.

Ці хетчбеки з Японії користуються популярністю з низки причин: надійність, комфорт, порівняно просте техобслуговування тощо. Якщо вас зацікавила модель Toyota Яріс, оцінити переваги цього авто можна під час тест-драйву. Залишити заявку ви зможете на сайті найближчого до вас автосалону, а його співробітники з радістю проконсультують вас з будь-яких питань, якщо це буде потрібно.