Ви є тут

Розкладний стіл: звільнить місце у вітальні та подарує зручність

Инна Хананова
17.01.2022

Багато українців звикли ретельно дбати про те, які меблі та з якою “репутацією” вони купують у свій будинок. Як правило, йдеться про те, щоб новий сучасний тренд – заощадити максимум можливого простору через тісноту багатоповерхової забудови українських міст – використати по максимуму для того, щоб з'явилося вільне місце у власному житлі.

Ніщо не здатне заощаджувати життєво необхідну площу краще, ніж розкладний стіл для вітальні – повнофункціональний та компактний предмет, який просто необхідний як любителям значних компаній, так і великим сім'ям. Такі столи у складеному вигляді займають мінімум можливого місця, тоді як у розкладеному здатні вмістити велику кількість людей.

Зверніть увагу

Як вибрати розкладний стіл для вітальні так, щоб не довелося шкодувати про свій вибір? Насамперед, необхідно звернути найпильнішу увагу на такі аспекти, як:

  • ступінь компактності. Багато виробників, прагнучи заощадити на дорогій і якісній фурнітурі для розкладних і поворотних стільниць, пропонують під виглядом розкладних столів конструкції з дуже маленькими відкидними бічними частинами. Такі столи навряд чи можна назвати розкладними повною мірою цього слова - адже різниця в площі поверхні у складеному та розібраному вигляді у них може становити близько десяти відсотків. Більш практичні моделі можуть похвалитися значними крилами або механізмом під назвою "слайдер";

  • конструкцію ніжок. Сучасні тенденції в дизайні меблів дозволяють не зупинятися на досягнутому і досхочу експериментувати з фактурами та матеріалами, а також формами та різновидами. Але ніжки будь-яких меблів мають бути стійкими;

  • призначення. Тут, як не дивно, також є свої нюанси. Розкладні столики можна знайти як у мінімальних варіантах (такі призначені виключно для використання на лоджіях, балконах та терасах), так і в максі-версіях, які гідно виглядатимуть у величезних презентабельних столових заміських будинків. Не лінуйтеся звірити габаритні розміри моделі з розмірами вашої вітальні, щоб не вийшло, що в розкладеному вигляді стіл займає майже весь вільний простір.

Авторські забаганки

Найкраще, що на вас чекає у світі меблювання, незалежно від вашого місця проживання - це дизайнерські меблі - креативні, сміливі та незвичайні. Вибір таких меблів наочно демонструє ваш чудовий смак і дозволяє жити з усім можливим комфортом. ТЦ 4ROOM дозволяє вибрати найкращі авторські меблі та насолоджуватися життям вже зараз.