Ви є тут

Новинка від Apple: довгоочікуваний вихід нового смартфона

21.01.2022
Новинка від Apple: довгоочікуваний вихід нового смартфона

Продукцію від американського бренду з нетерпінням чекають, цінителі інновацій та технологічних новинок знають наперед дати виходу. Смартфон iphone 13 pro max 256gb sierra blue відрізняється більшою потужністю та яскравістю. Хоч і складно перевершити вже випущене покоління сучасних гаджетів, але компанії Apple щоразу це вдається знову і знову.

Чим виділяється остання технологія Apple?

Можна з упевненістю сказати, що цей смартфон є вдалим втіленням високотехнологічного гаджета. По внутрішній наповненості та функціональності він перевершив своїх попередників. З особливостей моделі виділяють:

  • Ceramic Shield - захисна панель пристрою, котру використовують;

  • корпус та рамки смартфона виготовлені з нержавіючої сталі;

  • нова матриця дозволяє отримувати на виході зображення ідеальної якості;

  • 6-ядерний головний чіпсет.

Це далеко не всі особливості новинки. Користувач отримує якісні зображення, повний функціонал можливостей у стильній, привабливій та інноваційній обгортці. Продуктивність девайсу також приємно вражає.

Вага новинки 238 грамів. Це комфортний, практичний і вже необхідний варіант серед аудиторії шанувальників.

Зовнішній вигляд новинки від Apple

Крім ніжного небесно-блакитного кольору, представлені інші кольорові рішення смартфона. Це графітовий, золотий та срібний. Користувач сам вирішує, якому варіанту надати перевагу: стриманості, розкоші чи елегантності, ніжності. Вибір за вами.

Модель характеризується згладженими кутами та гострими торцями корпусу. Такий аксесуар досить зручно утримувати в долоні, товщина становить 7,65 мм, довжина - це вже показник до 160,8 мм.

Для збереження зовнішнього вигляду, а також відмінних функціональних характеристик пристрою, потрібно подбати про відповідні аксесуари. Мова йде про оригінальний чохол для смартфона, надійне захисне скло.

Де замовити новинку Apple?

Розглядаючи детальніше характеристики девайсу, а також його зовнішній вигляд, особливості виконання, шанувальники Apple залишилися задоволеними. Це новий колір, також процесор немає аналогів на ринку. Унікальні можливості камери також нікого не залишать байдужими.

На просторах інтернет-магазину «Stylus.ua» представлена ​​новинка за доступною ціною. Це виключно оригінальні аксесуари знаменитої марки. Для оформлення замовлення потрібно лише кілька хвилин. Менеджери в онлайн-режимі розкажуть про особливості моделі, допоможуть визначитись із вибором. Доставка можлива у будь-який куточок України.