Ви є тут

Леонардо – один із найдивніших трансферів “Шахтаря”

15.03.2022

Донецький "Шахтар" славиться своєю селекцією та вдалими підписаннями. Однак і в історії команди були трансферні невдачі. Якщо ж хочеш стежити за її виступами та заробляти, то роби найкращі букмекерські ставки онлайн із 1xBet. Тут докладно висвітлюються всі протистояння за участю колективу.

Якщо говорити про сумнівні трансфери "Шахтаря", то серед перших можна виділити Леонардо. Бразильський захисник прийшов, коли епоха Мірчі Луческу в клубі лише розпочиналася.

Однак що це за футболіст і навіщо він потрібен Шахтарю ми по суті так і не дізналися. Леонардо цілих 7 років значився на контракті у “гірників”, але цей час зіграв лише трохи більше 10 поєдинків.

Якщо ж вам цікаво спостерігати за "Шахтарем" і зараз, то робіть онлайн ставки на матчі за його участю в 1xBet, адже у найкращій букмекерській конторі висвітлюються всі поєдинки. Слідкувати тут легко і за всіма бразильськими клубами, в які вирушав в оренду цей захисник:

  • "Сантос";
  • "Сан-Каетано";
  • "Васко та Гама";
  • "Греміо Баруері";
  • "Аваї";
  • "Атлетіко Гоянієнсе".

Це далеко не повний перелік команд, у яких перебував Леонардо, офіційно залишаючись на контракті у "Шахтарі". Десь він грав більше, десь менше, але ніде не затримувався надовго. Зазначимо, що у розділі www.ua-1x-bet.com/line/ легко спостерігати за іграми за участю цих колективів.

Що ж до "Шахтаря", то зростання цієї команди та її становлення з гранду УПЛ у сильну команду за європейськими мірками сталося без Леонардо. Остаточно ж бразилець покинув клуб у 2013 році. Але, схоже, про це розставання у стані "гірників" ніхто особливо не шкодував. Далі в кар'єрі захисника було чимало місцевих клубів, стежити за якими легко на 1xBet. Причому він знову ніде не затримувався на довго, загалом змінивши за кар'єру більше десятка команд.

Чому Леонардо не заграв у "Шахтарі"?

Загалом, в епоху Луческу у “Шахтарі” себе чудово виявили десятки бразильців. Надалі вони йшли до провідних клубів Європи, таких як “Баварія”, “Манчестер Сіті”, “Манчестер Юнайтед”. До речі, лайф ставки на спорт на ua-1x-bet.com/live/ доступні і на протистояння за участю даних колективів.

Зазначимо, що всі топові бразильці "Шахтаря" на кшталт Фернандіньо, Дугласа Кости, Алекса Тейшера та інших – це гравці групи атаки. А ось Леонардо – захисник. На прикладі трансферу цього футболіста “гірники” переконалися, що в обороні краще довіряти українським гравцям. Так і виробилася схема стартового складу клубу, яка використовувалася при Луческу.

Зараз робити ставки на спорт на протистояння за участю "Шахтаря" легко в режимі лайф, адже 1xBet докладно висвітлює кожен матч. Тому ігри можуть стати джерелом хорошого доходу.