Ви є тут

Як вибрати чохол для смартфона

14.06.2022

Чохол - це не тільки стильний аксесуар, але й надійний захист від пилу, бруду, води, подряпин та падіння з висоти. Поговоримо про те, з яких матеріалів роблять чохли для телефонів Endorphone, які особливості є у кожного, з них та як вибрати найкращий чохол.

На що звернути увагу при покупці

Вибираючи чохол для смартфона, слід врахувати:

  • дешеві чохли виготовляються з таких же недорогих матеріалів і мають низьку якість друку, а отже, вони не прослужать довго;

  • розмір чохла не повинен бути надто великим або маленьким, він має підходити гаджету;

  • у якісних чохлів отвори ідеально збігаються з кнопками та роз'ємами смартфона.

З чого зроблений чохол

Чохли для телефонів виробляють із різних матеріалів. Деякі з них викликають непідробне здивування і є скоріш винятком із правил, ніж популярним товаром.

Силікон. Головна перевага силіконового аксесуара – це його легкість. Такий “одяг” практично не відчувається. До того ж він еластичний і не надає гаджету “зайвої ваги” або об'єму. З недоліків: ці чохли можуть зісковзувати, рватися і розтягуватися, якщо сидять нещільно.

Пластик. Щоб пластиковий чохол прослужив довше, краще вибирати гнучкий та тонкий. Товстий пластик може тріснути під час падіння телефону.

Шкіра. Шкіряний чохол виглядає дорого, вишукано. Але й коштувати дешево він не може. Такий чохол вважається одним із найдовговічніших.

Тканина. Чохли з тканини дуже легкі та недорогі. Ось тільки тканина швидко зношується, втрачаючи вигляд. До того ж, без протиударного шару такий чохол практично не виконує своїх функцій.

Метал. Що може бути надійніше за металевий чохол? Безперечно, такі чохли мають практично необмежений термін придатності. До їх недоліків відносяться висока ціна та збільшена вага.

Дерево. Дерев'яні чохли – це верх оригінальності. Виглядають вони добротно, але якщо дерево дуже тонке, воно може тріснути під час експлуатації.