Ви є тут

Головні новини Запорізької області на цю мить

16.06.2022

У місті Пологи Запорізької області українські війська завдали удару по складах боєприпасів противника та вантажівці з партією боєприпасів.

Про це повідомили у Facebook Сили оборони Запорізької області.

"Сили оборони на Запорізькому напрямку продовжують оборонну операцію, відповідаючи на дії противника, вражаючи його живу силу і техніку. Було підбито і знищено спостережну посаду. Також у Полоху підпалено два склади боєприпасів противника та вантажівку з боєприпасами", - йдеться у повідомленні. Звертаємо вашу увагу на те, що за посиланням можна знайти не лише актуальні новини, а й інформацію про казино, технології та методи дозвілля.

Склади противника були виявлені в Пологах на території маслоекстракційного заводу. Кадри пожежі біля заводу були опубліковані місцевим виданням Pik.

У цій статті ми розкажемо про:

  • Поточну ситуацію в Енергоатом;

  • брехливі заяви генерального директора МАГАТЕ;

  • візит Зеленського до Запоріжжя. 

Критична ситуація з Енергоатомом

Міжнародна агенція з атомної енергії стверджує, що Україна запросила їх відвідати окуповану російську атомну електростанцію. Але це не так

У червні з'явилася інформація щодо запрошення комісії МАГАТЕ на Запорізьку атомну електростанцію. Про це тиждень тому заявив генеральний директор Міжнародної агенції з атомної енергії Рафаель Маріано Гроссі. Проте національна енергетична компанія України "Енергоатом" заперечує цей факт.

В "Енергоатомі" стверджують, що Україна не запрошувала Гроссі відвідати Запорізьку АЕС. Раніше голові МАГАТЕ було відмовлено у візиті. Запросити комісію "Енергоатом" зможе лише тоді, коли станція знову перейде під контроль України.

Брехня генерального директора МАГАТЕ

"Рафаель Гроссі знову бреше", - пише національна українська енергетична компанія.

Така тверда та недвозначна відповідь України має обґрунтування. Українські експерти вважають, що експертна місія МАГАТЕ призведе до легітимізації дій окупантів. Це означає, що світ визнає окуповану Запорізьку атомну електростанцію російським об'єктом. Світ також підтримає нерегульовану роботу українців під дулами російських солдатів, насильство, викрадення та багато іншого.

Варто зазначити, що за три місяці війни в Україні Російська Федерація створила надто багато ядерних небезпек. Вони починаються із захоплення солдатами територій двох атомних електростанцій та закінчуються низьким прольотом російської ракети над атомною електростанцією. Також не варто забувати про те, що окупанти не розуміють, наскільки небезпечний об'єкт - вони не підвозять до нього необхідні матеріали і не запускають українські поставки.

Тому передача українського ядерного об'єкта Росії - це нова ядерна небезпека, подібна до Чорнобильської катастрофи 1986 року. Незважаючи на те, що Чорнобильська АЕС знаходиться на території сучасної України, головне командування Радянського Союзу знаходилось у Московському Кремлі. Саме там вирішили промовчати про інцидент, який мав жахливі наслідки для частини Європи.

Якщо ж стрес не дає вам відволіктися, то сайт https://bigkyiv.com.ua/ дає кілька порад для таких ситуацій.

Візит Зеленського

Понад половину південно-східної частини Запорізької області окуповано російськими військовими. Водночас люди з Маріуполя та інших окупованих місць бігли до однойменного міста. Президент Зеленський наполягає на наданні їм квартир та вшановує місцевих солдатів.

Під час візиту до охопленої блокадою Запорізької області президент України Володимир Зеленський ознайомився з локальною військовою ситуацією. Майже 60 відсотків південно-східного регіону України окуповано московськими військами з моменту вторгнення Росії 24 лютого, сказав військовий губернатор області Олександр Старух під час переговорів із президентом у місті Запоріжжі. "Багато людей прибувають із місць, які тимчасово окуповані ворогом", - сказав Зеленський у своїй заяві.

Біженцям мають бути надані квартири, зажадав президент. За даними Організації Об'єднаних Націй, понад сім мільйонів людей втекли з країни. "Необхідно також розглянути питання щодо працевлаштування цих людей", - сказав він. Особливо багато людей бігло до Запоріжжя із портового міста Маріуполя, яке проросійські сепаратисти взяли під контроль за допомогою військ Москви.