Ви є тут

Новинки 2022 року: Macbook з оновленими процесорами

26.07.2022
Макбук

На початку літа корпорація Apple презентувала новий процесор другого покоління М2. А щоб одразу продемонструвати всі його можливості, випустила одразу дві лінійки ноутбуків, які прийшли на зміну Macbook Air M1 та Macbook Pro M1. Давайте розглянемо у чому їх особливості. 

Macbook Air вас вразить

Macbook Air M2 2022 став ще привабливішим зовні. Його корпус виконаний із повторно переробленого алюмінію та зберіг свою ідеальну збірку, але дизайн трохи змінився. Виробник зробив рамки навколо дисплея ультратонкими і додав фірмовий «чубчик» - саме на ньому розміщений об'єктив вбудованої відеокамери Face Time. У неї покращена роздільна здатність, а тому картинка при спілкуванні по відеозв'язку або запису блоків стане ще кращою. Дисплей отримав збільшену роздільну здатність та підтримку колірного охоплення в 1 мільярд відтінків, включаючи з палітрою Р3, що забезпечує дуже реалістичну та насичену картинку. Виробник добре попрацював над оновленням аудіосистеми, що включає 4 стереодинаміки з підтримкою просторового звуку та 3 мікрофонами студійного класу. Меломани прийдуть у справжнє захоплення. 

Окремо відзначимо підвищення автономного часу роботи, а також можливість вибирати, як вам заряджати ноутбук – за допомогою звичайного зарядного дротового пристрою чи бездротової магнітно-індукційної системи MagSafe. Збереглася функція швидкого заряджання – 50% за 30 хвилин. 

Macbook Pro: ще більше швидкості

Macbook Pro M2 2022 - ноутбук, який вражає своєю потужністю. І все завдяки новому процесору М2, створеному за технологією SoC. Перехід на власні процесори дуже позитивно вплинув на «яблучні» комп'ютери, вони чудово поєднуються з політикою корпорації з централізованого управління та закритою екосистемою. Доповнюють його потужності графічний процесор GPU з 10 ядрами, відеопроцесор ProRes та 16-ядерна система нейронного навчання Neural Engine. Остання дозволяє обробляти до 16 трлн операцій кожну секунду. Об'єм оперативної пам'яті зріс до 24 гігабайт, а накопичувальної – залежить від комплектації. Все це забезпечує дуже високу продуктивність та швидкодію техніки. Порівняно з минулим поколінням потужність зросла на 50%. 

Навіть у багатозадачному режимі ноутбук працює без зависань та втрати швидкості. Якщо ви підбираєте ноутбук для роботи, кращого варіанта ви не знайдете. Плюс він компактний та легкий, ви завжди можете брати його із собою. 

Інформацію щодо підготовки матеріалу надав офіційний інтернет-магазин продукції Apple My Cloud Store.