Ви є тут

Як вибрати корм для дрібних собак

01.08.2022

Зміст

  1. Як вибрати корм для собаки в залежності від породи
  2. Типи собак в залежності від розміру
  3. Особливості корму для дрібних собак
  4. На що звернути увагу під час вибору корму для собаки

Як вибрати корм для собаки в залежності від породи

Багато власників собак вважають за краще годувати своїх вихованців кормом. Корм для собак - це практичніший спосіб годівлі. Не потрібно нічого спеціально варити окремо для собаки, змішувати, зберігати у холодильнику. Потрібно просто купити корм для собаки, підібравши відповідний раціон.

До того ж корм для собаки вважається більш збалансованим, ніж домашня їжа. Є різні лінійки кормів, призначені для собак різного віку, порід, ступенів активності та ін. Можна купити сухий або вологий корм, залежно від уподобань собаки. І, якщо у вихованців є якісь проблеми зі здоров'ям, то спеціально підібраний корм може нівелювати їх та покращити самопочуття собаки.

Кожна порода собак має особливості. Хтось активніший, хтось більш схильний до тих чи інших хвороб, а хтось схильний до набору ваги. Тому якщо ви хочете купити корм для собак, то обов'язково потрібно враховувати породу та особливості вашого вихованця. І добре, якщо є можливість проконсультуватись із ветеринаром.

Також виробники корму класифікують їх залежно від породи та розміру собак. Які види собак за розміром?

Типи собак в залежності від розміру

За розміром та вагою розрізняють таких собак:

  • Дрібні. До дрібних собак належать ті, що важать менше 10 кг. Це можуть бути чихуахуа, болонки, шпіци та ін.
  • Середні. Це собаки вагою до 27 кг. До них відносяться коргі, біглі, хаскі та ін.
  • Великі. Вага великих собак може досягати 45-50 кг. Звичайно ж, ці породи відрізняють і більші розміри. Сюди можна віднести доберманів, вівчарок, ротвейлерів та ін.
  • Гігантські. Такі собаки можуть важити більш ніж 80 кг. До них належать ірландські доги, німецькі вівчарки, вовкодави та ін.

Особливості корму для дрібних собак

Розміри та порода собаки багато в чому обумовлюють особливості корму, який їй потрібний. І справа не лише у складі корму, а й у його формі. Якщо стоїть мета купити корм для собаки в гранулах, тобто сухий раціон, то важливо, щоб він був відповідного розміру. Гранули корму роблять повинні бути такими, щоб собака не проковтнув його цілком, і щоб міг легко розкусити. Тому для дрібних порід собак корм крокети зазвичай менше, ніж для середніх або великих порід. Він може мати 0,5-1 см у діаметрі.

Також обсяг корму, який споживає собака, сильно залежить від його розмірів. Великим собакам доцільно купувати корм мішками оптом або вибирати економніші пачки по 10-20-30 кг корму за низькою ціною в інтернет-магазині MasterZoo. А ось дрібні породи не з'їдають таку кількість кормів. Відкриті пачки сухого корму бажано зберігати лише кілька місяців. Тому потрібно купити корм для собаки такого обсягу, щоб він встиг його з'їсти, і він не став непридатним.

На що звернути увагу під час вибору корму для собаки

Вибираючи корм для собаки дрібних порід, найчастіше варто звертати увагу на алергію вихованця. Дрібні породи собак нерідко мають харчові алергії, тому такий корм зазвичай йде з позначкою "гіпоалергенний".

Обов'язково прочитайте інформацію про склад та калорійність корму. У дрібних порід собак швидший процес травлення, і тому багато хто думає, що їм потрібно більше і частіше їсти. Але це не зовсім правильно, адже у них набагато менше активності. Дрібні собаки більшу частину часу проводять поруч із господарями або в будинку, тому калорійність їхнього раціону не повинна бути підвищеною.

Звичайно ж, важливо купити корм для собаки з добрим складом. Адже це здоров'я вашого вихованця. Звертайте увагу на склад, наявність штучних добавок, барвників і підсилювачів смаку, зернових складових і співвідношення білків, жирів і вуглеводів.