Ви є тут

Ігри з друзями: ідеї для вечірок

07.10.2021

Існує мільйон справ, якими можна зайнятися з друзями, але більшість із нас раз за разом обирають одні й ті самі заняття. Звичайно, нічого поганого в тому, щоб випити кави чи переглянути разом фільм нема, та й відмовлятися від цих часом перевірених планів не потрібно. Але чому б не внести трошки новизни у звичну рутину? Наступного разу, плануючи проводити час із друзями, чому б не струсити з себе пил та не організувати домашню вечірку-гру?

Водночас затишний та веселий ігровий вечір стане вашим новим улюбленим способом провести суботній вечір - повірте нам. Ключ полягає в тому, щоб запросити потрібну кількість гостей, подати трохи підходящих закусок та створити веселий простір для гри, звільнивши журнальний столик та подумавши про додаткові зручні місця для сидіння.

Шаради

Все, що вам потрібно, щоб забезпечити жваву гру в шаради - це ручка, папір і капелюх або миска. Хоча зараз є чимало додатків та онлайн-ресурсів, де можна настроїти автоматичний вибір імен знаменитостей, смішних іменників та дієслів, ніщо не перевершує того сміху та галасу, коли друзі самі вносять свої власні ідеї. Якщо у вас достатньо людей, розділіться на команди, встановіть таймер і відстежуйте, хто найкраще розігрує смішні фрази та слова.

Покер

Чому б не повернутись до класики та зіграти кілька раундів у покер на вашій наступній ігровій вечірці. Проте, тут важливо спочатку переконатись, що ви та всі ваші гості знають правила гри. До того ж, варто чітко визначитись, наскільки серйозно ви плануєте ставитися до карткової гри. Крім того, в наші дні практично немає нічого, що неможливо зробити в Інтернеті, тому можна скористатися пропозицією покерних клубів, які доступні в Інтернеті, як натхнення.

Дженга

Якщо ви не боїтеся наробити безладу, придбайте комплект Дженги. Ця гра стовідсотково припаде до душі всім. Ви здивуєтесь, як швидко ви та ваші друзі зануритеся у, здавалося б, просту гру, яка передбачає ретельне видалення дерев’яних блоків з вежі, намагаючись не зруйнувати її.

Щоб урізноманітнити гру, ви можете написати смішні завдання чи виклики на кожному з блоків для тих, хто їх витягне.

Табу

Ще одна класична гра, яка точно не залишить нікого байдужим. За правилами, деякі слова заборонено вживати, і якщо ви про це забудете - вам нагадає гучний будильник.

Я ніколи не …

Хоча технічно вам не потрібен конкретний набір карт, щоб грати у цю відому гру, але ніколи не завадить мати декілька карт чи запитань про запас, аби розшевелити занадто скромних гостей. Переконайтеся, що люди, з якими ви граєте - близькі вам по духу та точно не будуть вас засуджувати, адже в ході гри можуть розкритися досить скандальні таємниці!

Отже, вибір ігор чималий і повністю залежить від ваших вподобань. Однак ігрова вечірка не зводиться лише до вибору гри та звільнення місця на столі. Для по-справжньому захоплюючого вечору, не забудьте і про деталі.

Незалежно від того, чи ви все ще розсилаєте паперові запрошення як в старі добрі часи, або віддаєте перевагу робити все в Інтернеті, ви можете додати драйву вашій вечірці, перетворивши самі запрошення в гру. Можете оформити їх у формі настільної гри, свторити загадку чи ребус, або надсилати низку підказок у груповому чаті.

Не забудьте і про саму вечірку, їжу та напої! Якщо ви обрали якусь одну конкретну гру - чому б не використати це і організувати тематичну вечірку. Ви можете попросити гостей прийти у відповідних костюмах, прикрасити відповідно кімнату і т.д. До вибору їжі та напоїв теж варто підходити з розумом. Якщо ви влаштовуєте покерну ніч - ваші гості навряд будуть раді вишуканим стравам, для яких потрібні ножі та виделки. В цьому випадку - чіпси, сухарики, сир та інші прості закуски підійдуть набагато більше.

Додайте ще більше запалу вашій вечірці, придумавши призи для переможців кожної гри. Лотерейні квитки, міні-пляшки алкогольних напоїв, вишукані колоди карт, свічки, цукерки для гурманів, спеціальні міні-видання ігор - це чудові призи, на які не доведеться витратити купу грошей. Попросіть усіх ваших гостей скинутися перед вечіркою (ви можете написати це на запрошеннях), щоб всі були на рівних умовах.

Ігрова вечірка не обов’язково повинна бути простою зустріччю друзів, які грають у настільні ігри. Ви можете зробити її незабутньою, скориставшись цими та іншими ідеями, яких в Інтернеті чимало.